...
Uplance | آپلنس
شتاب دهنده صادرات اینترنت محور
Uplance | آپلنس
شتاب دهنده صادرات اینترنت محور

آپلنس پس از ۴ سال کسب درآمد دلاری از اینترنت

آپلنس پس از ۴ سال کسب درآمد دلاری از اینترنت

بیش از ۴ سال از شروع به کار آپلنس گذشته است. مجموعه ای که با هدف رشد و گسترش کسب درآمد دلاری و ارزی از بستر اینترنت آغاز به کار کرد. در این چهار سال عمده فعالیت های آپلنس در زمینه تحقیق و توسعه بوده است، با این حال به لطف الهی بیش از 300 هزار دلار درآمد مستقیم و حدود 1 میلیون دلار درآمد غیر مستقیم از بستر فعالیت های اینترنتی بین المللی کسب شده است.

با اینکه آپلنس فعالیت های رسانه ای را یکی از بزرگترین رسالت های خود برای رشد این نوع کسب و کار در ایران میداند، اما داشتن تجربه عملی کافی را پیش زمینه ضروری برای آغاز هر نوع فعالیت رسانه ای میدانیم. ارائه اطلاعات درست و واقعی از دو بازوی کار عملی و علمی به دست می آید و درصورت نبود هر کدام ممکن است باعث سردرگمی مخاطبین این عرصه باشیم.

پس از بیش از چهار سال فعالیت تخصصی، از امروز به لطف و مدد خداوند قصد داریم تا در عرصه رسانه نیز فعالیت های مستمری را آغاز نماییم. ما آمده ایم تا با کمک همه شما اثبات کنیم که میتوان از بستر اینترنت درآمد ارزی کسب کرد، آمده ایم تا نشان دهیم میتوان از این بستر قسمتی از مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور را حل کرد. امیدواریم این فعالیت ها باعث رشد روز افزون کسب و کارهای ارزی اینترنتی در کشور باشد.

همچنین در سال جاری وظیفه اصلی خود یعنی شتابدهی و حلقه سازی بیرونی در عرصه کسب درآمد دلاری از اینترنت را آغاز کرده ایم.

نویسنده:

برچسب:
یک نظر بنویسید